VIDEO – U nda nga Sara, por Atdheu nuk ndalet, puthi publikisht Shqipen

“Ti je i çmendur…”, ka shkruar Shqipe Hysenaj mbi një video të para pak orësh në Story. Në video, Shqipja ishte duke e pyetur diçka Atdhe Xheravinën, të dy ish konkurentë të Për’puthen, ndërsa Atdheu pa pyetur e pa thënë asnjë fjalë, direkt e puthi, duke e habitur edhe Shqipen e cila në ato momente po xhironte.

Në fakt nuk ishte një puthje “romantike” në buzë, por në faqe. Atdheu dhe Shqipja njihen si shokë shumë të mirë mes tyre. Atdheu nag ana tjetër, vjen pas një lidhjeje shumë të pëefolur me Sara Malaj. Një lidhje që nisi vrullshëm, por që duket se nuk zgjati shumë. Ende nuk dihet a janë bashkë apo jo? Ka patur një tentim për pajtim nga ana e Arjan Konomit, por zyrtarisht askush prej tyre nuk janë deklaruar./in7.tv

Be the first to comment on "VIDEO – U nda nga Sara, por Atdheu nuk ndalet, puthi publikisht Shqipen"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*