VIDEO – Nuk keni parë zhytëse më tërheqëse se Rezarta Shkurta

Rezarta Shkurta vazhdon të befasojë ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale, me video mbresëlënëse të saja. E zhytur në pishinë, Rezarta nuk lë vend për komente. Thjeshtë mahnitëse. Një zhytëse tërheqëse në superformë. Rezarta Shkurta po kalon ditë të mira të jetës së saj. Nëna e një vajze të vogël, tani e rikthyer në superformê dhe për këtë ka pasur trajnere personale, Aulona Mustën. Të dyja po kalojnë shumë kohë bashkë dhe duket se janë shoqe të mira. Linjat e Rezartës janë për t’i pasur 1akmi dhe ajo siç duket e di këtë fakt.


Për këtë arsye ka filluar të jetë më aktive në rrjetet sociale duke ndarë me miqtë dhe ndjekësit e shumtë fotografi dhe video nga përditshmëria e saj. Tani si ka filluar sezoni veror, Rezarta po shijon rrezet e diellit dbe ka fituar një ngjyrë perfekte trupore, e cila e kombinuar me flokët gërshetë dhe linjat tërheqëse të trupit, nuk lënë vend për komente. Thjeshtë, mag¡epsëse./in7.tv/

Be the first to comment on "VIDEO – Nuk keni parë zhytëse më tërheqëse se Rezarta Shkurta"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*