VIDEO – Kujt po ja dridh “bishtin”, Bora Zemani?

Bora Zemani, moderatorja bukuroshe po bëhet njëra nga më të dashurat e ekranit për mbarë shqiptarët. Prej vitesh në ekran me projekte të ndryshme, së fundmi po shkëlqen me formatin më modern televiziv, emisionin “Për’puthen”. Ky emision i theu të gjitha rekordet e shikueshmërisë në trojet shqiptare.

Bora Zemani është shumë aktive edhe në rrejtet sociale. Ajo ndan me ndjekësit e saj në rrjete sociale thuajse çdo ditë fotografi apo video nga përditshmëria e saj. Në videon e fundit në InstaStory, Bora tregon bishtin e flokëve të thurura. Ajo e dredh atë duke parë drejt syrit të kamerës së telefonit. Shumë e veçantë dhe krejt stil. Shijojeni viden. Kështu do të bindeni se pse Bora Zemani është kaq e dashur për publikun./in7.tv

Be the first to comment on "VIDEO – Kujt po ja dridh “bishtin”, Bora Zemani?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*