VIDEO E RE / Shup1aka ndaj Macron nga një kënd tjetër

Shup1aka që një qytetar ia dha presidentit francez Emanuel Macron gjatë ditës së djeshme bëri bujë në rrjet. Videoja qarkulloi dhe u bë viгаle në rrjete sociale dhe mediat anekënd botës. I riu anaгkist, fillimisht ja kapi njërën dorë Macron-it si për ta përshëndetur, ndërsa me tjetrën e goditi fuqishëm. Edhe Macron tentoi ta godasë, por sigurimi e kapi dhe nuk ja dha këtë mundësi, përcjell in7.

Një video e re nga e gjithë ngjarja është publikuar në mediat franceze. Nga një kënd tjetër, prej ku më qartë duket e gjithë ngjarja. Videon po ua përcjellim më poshtë./in7.tv

Be the first to comment on "VIDEO E RE / Shup1aka ndaj Macron nga një kënd tjetër"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*