VIDEO – Çmenden fansat, “thyejnë” dyert e teatrit për një foto me Antonelën

Stafi i Përputhen sot ndodhet në Shkodër për audicionet e sezonit të ri. Por diçka e pazakontë ka ndodhur jashtë teatrit ku mbahen audicionet. Mijëra fansa përpiqeshin të hyjnë brenda e për tu takuar me personazhin e tyre të preferuar. Bëhet fjalë për Antonela Berishën. Shikojeni reagimin në videon e shpêrndarë nga Top News.

““Çmenduria” ndaj Për’puthen. Ja si fansat në Shkodër i bëjnë “bllok” Antonelës”, kështu përshkruhet ngjarja nga gjigandi mediatik shqiptar. Antonela Berisha është padyshim ish konkurentja më e komentuar dhe përfolur e edicionit të kaluar të Përputhen. Së fundmi, ajo është bërë pjesë e emisionit sportiv në TCH, Procesi Sportiv kushtuar kampionatit europian në futboll./in7.tv

Be the first to comment on "VIDEO – Çmenden fansat, “thyejnë” dyert e teatrit për një foto me Antonelën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*