VIDEO – Antonela reklamon mamin, një zonjë klasi

Antonela Berisha, njëra nga protagonistet kryesore të emisionit Përputhen në edicionin që sapo përfundoi, njihet për lidhjen e afërt që ka me të ëmën. Më e komentuara e Përputhen, Antonela shpesh po e reklamon mamanë e saj edhe në rrjetet sociale. Donika Marashi, e ëma e Antonelës ishte pjesë edhe njërës nga puntatat e emisionit Përputhen, ku pati edhe pëгplasje me njërën nga konkurentet, përcjell in7.

Në videon e publikuar nga Antonela para pak çastesh, ajo dhe mamaja e saj, Donika kanë dalur për qejf për të darkuar në një nga lokalet klas të kryeqytetit. Kur në fillim, publiku u njoh me nënën e Antonelës, komentet e shumta ishin pozitive dhe komplimenta për pamjen.

“Më e mirë e ëma se e bija”, merr kuptim në dyshen Antonela – Donika.

Be the first to comment on "VIDEO – Antonela reklamon mamin, një zonjë klasi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*