VIDEO – Ana ka një mesazh shumë të rëndësishëm, mos e lini pa e parë?

Ana Kauri mjaftë aktive në rrjetet sociale, kohët e fundit po argëtohet shumë. Ish konkurentja e Për’puthen po kënaq edhe fansat me fotografi dhe video nga përditshmëria e saj. Sot, Ana ka bërë një video mesazh për të gjithë ndjekësit e saj dhe të emisionit Përputhen.

Duke marrë parasysh faktin se produksioni i Përputhen po udhëton nëpër qytetet kryesore në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni për audicionet e sezonit të ri, këtij karvani i janë bashkangjitur edhe ish konkurentët e sezonit të kaluar. Ana Kauri njofton se në audicione e nesërme do të marrë pjesë edhe ajo. Por ku do të mbahen audicionet gjatë ditës së nesêrme? Mësojeni duke ndjekut video mesazhin e Anës./in7.tv

Be the first to comment on "VIDEO – Ana ka një mesazh shumë të rëndësishëm, mos e lini pa e parë?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*