VIDEO – A ju pëlqen tatuazhi i ri i Jasminës? /Ja ku e ka

Jasmina Kadriu është njëra nga vajzat më pozitive dhe argëtuese të edicionit të kaluar të emisionit Përputhen. Ajo po shijon jetën në maksimum dhe nuk le pa provuar asgjë. Shëtitje, festa, kërcime, pozime e së fundmi edhe tatuazhe. Një tatuazh i madh në shpinën e Jasminës, merr vëmendjen në çdo dalje të saj në këto ditë të fundit. Tatuazhi ka formën e gjarprit, ndërsa domethënien e tij nuk e ka shpjeguar as Jasmina.

Jasmina ndau me ndjekësit e saj në Instagram krejt momentin teksa artisti i tatuazheve po ja vizatonte asaj gjarprin në shpinë. Shpina e Jasminës edhe pa tatuazh dukej tërheqëse, por tani me tatuzhin e përfunduar, duket shumë pëгvëluese. Shikoni videon më të re të publikuar sonte nga Jasmina Kadriu. Po ju, a ju pëlqen ky tatuazh i Jasminês?

Be the first to comment on "VIDEO – A ju pëlqen tatuazhi i ri i Jasminës? /Ja ku e ka"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*