VIDEO +18 / Të pasmet e Ledjanës, sonte do ju lënë pa gjumë

Ajo shquhet për trupin e formësuar dhe për kujdesin e veçantë për linjat e saj. Ledjana Prenga, ish konkurentja e Për’puthen i kushton rëndësi të madhe fitnesit dhe ushqimit të shëndetshëm. Ajo shpesh ndan me fansat e saj këshilla për ta mbajtur trupin në formë si dhe lloje dietash. Por sonte, Ledjana ka shpërndarë një video në Story, që i ka lënë fansat pa fjalë e pa gjumë. Duke ushtruar në palestër, gjatë kërcimeve, Ledjana vë në pah të pasmet që do ja kishte zili çdo femër.

Ledjana Prenga ishte në një lidhje dashurie me Mevlan Shabën për një kohë brenda emisionit Përputhen. Një lidhje me plotë peripeci e sfida, por që për fat të keq, përfundoi jashtë emisionit. Edhe muaj pas ndarjes, në rrjet ende flitet për mundësinë e ribashkimit të tyre. Një dëshirë më tepër e fansave të shumtë të të dy ish konkurentëve të shout televiziv për dashurinë, Për’puthen, përcjell in7. Shijojeni videon më poshtë!

Be the first to comment on "VIDEO +18 / Të pasmet e Ledjanës, sonte do ju lënë pa gjumë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*