“Vajte 10 muaj pa bërë gjë akoma” – Arjan Konomi turpëron keq Mevlanin, ja fotografia

Mevlan Shaba dhe Arjan Konomi janë miq shumë të ngushtë dhe shpesh ia lejojnë njëri tjetrit edhe batutat që vënë në lojë apo zënë ngushtë tjetrin. Të dy protagonistë të emisionit kushtuar dashurisë, Për’puthen. Arjani si opinionist i emisionit, ndërsa Mevlani ishte konkurent në edicionin e kaluar. Mevlani pati një aventurë dashurie me Ledjana Prengajn. Një lidhje që u bë hit në rrjet. Të dy konkurentët për shpejt kohë u shndërruan në figurat kryesore të emisionit dhe dy personazhe shumë të dashura të publikut shqiptar. Por edhe pse dolën si çift nga emisioni, lidhja e tyre nuk zgjati shumë. Ata u ndanë duke hapur një debat të gjërë mes fansave, por edhe mediave të shumta që po ttrajtonin këtë emision, shkruan in7.

Por Arjani dhe Mevlani edhe pas emisionit kanë vazhduar të jenë shokë të mirë. NË një fotografi të fundit që e ka publikuar Mevlani në Instagram, ku shihet i shoqëruar nga një vajzë bukuroshe, ishte Arjani ai që ndezi rrjetin duke thumbuar Mevlanin. “S’ke shume faj dhe ti o Mevlan! Vajte 10 muaj pa bere gje”, ka komentuar Arjani. Por për çfarë e ka pasur fjalën vallë?

Be the first to comment on "“Vajte 10 muaj pa bërë gjë akoma” – Arjan Konomi turpëron keq Mevlanin, ja fotografia"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*