“Unë nuk dorëzohem…ju ziliqarëve kurrë s’kam me…” – Mevlani i prekur pasi ia mbyllën Instagramin, por kujt ja drejtoi këto fjalë

Një ngjarje e rëndë dhe situatë e pakëndshme i ka ndodhur sot në mëngjes ish konkurentit të emisionit Për’puthen, Mevlan Shaba. Llogaria e tij në instagram ishte zhdukur pa shpjegim fare. As ai nuk e di arsyen. Mijëra ndjekës më nuk mund ta ndjekin Mevlanin. Për këtë arsye, ai menjëherë rihapi një llogari të re, ndërsa miqtë e tij e ndihmuan duke ja promovuar ndër fansa. Para pak çastesh, Mevlani ka shkruar një porosi, ndërsa nuk dihet se kujt ia dedikon.

“Unë nuk do të dorëzohem për asnjë moment siç kam bërë çdoherë në jetën time. Edhe ju ziliqarëve kurrë s’kam me ju’a bo qejfin. Përveç Zotit askush s’ma heq  buzëqeshjen. Mund të kem gabime si çdo njeri, por kam një shpirt dhe një zemër shumë të pastër. Spгovat e jetës sime më kanë bërë të jem i tillë.  Ndoshta një ditë kur s’do jem më i aftë do bëja “v¡ktimën” siç më quajnë disa. E fundit, ta keni amanet nga unë. Bëni mirë se veç mirë do gjeni. Në të kundërtën, Zoti пdëshkon”, ka shkruar Mevlan Shaba, përcjell in7.

Be the first to comment on "“Unë nuk dorëzohem…ju ziliqarëve kurrë s’kam me…” – Mevlani i prekur pasi ia mbyllën Instagramin, por kujt ja drejtoi këto fjalë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*