U nda nga Mevlani, por Ledjana merr propozim të ri (FOTO)

Ledjana Prenga ka qënë padyshim njëra nga konkurentet më të dashura të emisionit Për’puthen. Lidhja e saj romantike me konkurentin tjetër, Mevlan Shaba ka qënë ndër më të komentuarat dhe më të ndjekurat në rrjete sociale. Por tani kur i erdhi fundi i emisionit, siç duket erdhi edhe fundi i lidhjes së çiftit Ledjana-Mevlan. Në puntatën e mbrëmshme të dy konkurentët përfundimisht u larguan nga emisioni, ndërsa edhe pse u shfaq një lloj shprese tek fansat, çifti edhe zyrtarisht është ndarë, nuk janë bashkë, përcjell in7.

Mbrëmë pas emisionit, por dhe sot gjatë ditës, Ledjana ka qënë shumë aktive në rrjetin soial instagram, duke postuar fotografi dhe video me mesazhe të ndryshme mbi to. Së fundmi, ka shpërndarë një bisedë në instagram mes saj dhe administratorit të faes Vipat e Bllokut. Administratori i faqes po e propozonte Ledjanën.

“Me m’pa mu ti të ngel fiksim”, i shkruante në mesazh admini i faqes Vipat e Bllokut, ndërsa Ledjana me elegancë e vazhdon bisedën duke e shmangur ndonjë detaj të padëshirueshëm. TË gjithë bisedën, ledjana e ka shpërndarë në InstaStory./in7.tv/

Be the first to comment on "U nda nga Mevlani, por Ledjana merr propozim të ri (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*