U nda nga Ledjana? Del fotoja ku Mevlanin e puth një nga gratë e ”Për’puthen+40″

Linda e “Për’puthen +40” ka publikuar së fundmi në Instagram Story një foto me Mevlanin, ku e puth atë në faqe.

Fotoja është ripostuar nga Mevlani, por nuk ka asnjë përshkrim.

Siç është thënë edhe në “Për’puthen”, Mevlani ka qenë një nga më të preferuarit në emisionin e dashurisë.

Kur ai u largua nga emisioni, përloti Arjanin dhe jo vetëm.

Duket se Mevlani ka krijuar shumë shoqëri edhe me konkurrentët e “Për’puthen +40”.

Mevlani doli përputhur me Ledianën, por ata e shkëputën marrëdhënien e tyre disa ditë pas daljes nga emisioni.

Be the first to comment on "U nda nga Ledjana? Del fotoja ku Mevlanin e puth një nga gratë e ”Për’puthen+40″"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*