Trëndafila dhe tullumbace mbi shtrat, Melinda Ademi merr surprizën romantike për ditëlindje

Këngëtarja e njohur, Melinda Admi ka festuar sot 26-vjetori e lindjes. Ajo ka marrë një surprizë shumë romantike me trëndafila dhe tullumbace në një dhomë hoteli.

Melinda nuk ka nguruar ta ndajë këtë moment me fansat e saj në Instagram. megjithëse ajo nuk e ka treguar se kush e ka befasuar, komentet kanë qenë të shumta duke aluduar për të dashurin.

Nga ana tjetërm këngëtarja e ka cilësuar si “Një ditëlindje shumë special”.

Be the first to comment on "Trëndafila dhe tullumbace mbi shtrat, Melinda Ademi merr surprizën romantike për ditëlindje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*