Tea ia publikon videon / Antonela “ua heq trurin” me këtë kërcim

Tea Trifoni dhe Antonela Berisha siç duket janë bërë shoqe të mira jashtë emisionit Për’puthen. Më festën e mbremshme, vajzat e kanë kaluar shumicën e kohës bashkë duke u argëtuar në maksimum. E ka qënë Tea ajo që ka ndarë në rrjete momente nga festa.

Në një video të publikuar nga Tea në InstaStory, Antonela duket duke vallëzuar dhe duke performuar disa lëvizje seпsuale, që “ta heqin trurin”. Bukuroshja e Përputhen doli beqare nga emisioni dhe siç duket po i shijon mirë këto ditë. Shijojini këto pamje dhe lëvizjet e Antonelës, që tregon format trupore mjaftë tëгheqëse./in7.tv/

Be the first to comment on "Tea ia publikon videon / Antonela “ua heq trurin” me këtë kërcim"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*