Sytë me lot / Tea bën gjestin e madh, dhuron…

Në fotografitë më poshtë do të keni mundësi të shikoni komunikimin e Tea Trifonit me disa nga fanset e saj. Në prag të festave të maturës, vajza të shumta shqiptare i kanë shkruajtur Teas për t’i kërkuar asaj ndonjë fustan për mbrëmjen më të bukur të adoleshentëve. Dhe si vajzë e mirë dhe emotive që është, Tea iu është ofruar në ndihmë të gjitha këtyre vajzave. Një veprim për t’u adhuruar ky i Teas, përcjell in7.

Tea Trifoni u bë e njohur pas pjesêmarrjes së saj në emisionit televiziv për dashurinë, Për’puthen. Aty Tea u bë njëra nga vajzat më të dashura të publikut shqiptar, mbi të gjitha për shkak të origjinalitetit të saj. Një kohë ishte në lidhje me Beartin, një tjetër konkurent i Për’puthen, por lidhja nuk zgjati shumë. Jashtë emisionit, Tea po shijon çdo ditë të jetës së saj, duke shëtitur e duke u argëtuar në maksimum. Disa herë bëri ndêrhyrje në pamjen e saj, duke u shndërruar tani në një yll të vërtetë të jetës publike./in7.tv/
Be the first to comment on "Sytë me lot / Tea bën gjestin e madh, dhuron…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*