SUPERLAJM nga Për’puthen / Bora, Arjani dhe Olsa japin sihariqin e radhës (VIDEO)

Emisioni më i ndjekur ndët shqiptarë nuk ka të mbaruar. Aktualisht ka përfunduar sezoni që mbajti shqiptarët para ekranit për muaj të tërë, ndërsa orarin e njëjtë e ka zënë Për’puthen 40+. Por, treshja e produksionit, Bora Zemani, Arjan Konomi dhe Olsa Muhameti kanë dhënë lajmin e madh.

Përmes një videoje në InstaStory, treshja e famshme kanë paralajmëruar sezon të ri të emisionit Për’puthen, që pritet të fillojë në muajin Shtator. Ndërsa gjatë verës, do të zhvillohen audicionet për përzgjedhjen e konkurentëve. Të hënën më 7 Qershor fillojnë audiocionet në qytetin e Durrësit. Audicionet do të fillojnë prej orës 11 tek Teatri Aleksandër Moisiu, përcjell in7.

Be the first to comment on "SUPERLAJM nga Për’puthen / Bora, Arjani dhe Olsa japin sihariqin e radhës (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*