Super prodhim nga Gjiko dhe Ermali / Kënaquni nën tingujt e “Sa t’kom dasht”

Ermal Fejzullahu dhe Gjiko kanë publikuar bashkëpunimin e ri. “Sa t’kom dasht” quhet kënga e re e dyshes, transmeton Indeksonline. Gjiko rikthehet pas një pauze gati 1 vjeçare pa asnjë projekt të ri muzikor.

Teksti i këngës është shkruar nga Gjiko dhe Skerdi./Indeksonline/

Be the first to comment on "Super prodhim nga Gjiko dhe Ermali / Kënaquni nën tingujt e “Sa t’kom dasht”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*