Sindi e uron Atdheun për ditëlindje e quan dashuri

Ish-konkurrenti i programit Përputhen sot ka ditëlindjen

Atdhe Xheravina mori urime të shumta nga miqtë duke mos munguar edhe nga kolegët e tij të programit, shkruan lajmi.net.

Edhe, Sindi e ka uruar me anë të një postimi në storien e saj në Instagram. Ajo ka shkruar se i uron më të mirat dhe e ka quajtur dashuri.

“Edhe 100 vjeç dashuri Atdhe Xheravina se i meriton je më i miri”, ka shkruar Sindi.

Ndryshe, nuk mungoi dhe një urim nga Ana Lleshi e cila e uroi duke e publikuar momentin e puthjes me të kur kanë qenë pjesë e “Përputhen”./Lajmi.net/

Be the first to comment on "Sindi e uron Atdheun për ditëlindje e quan dashuri"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*