Si rrallëherë, Loredana thekson format trupore në kostum të ngushtë

Loredana erdhi atraktive në paraqitjen e radhës.

Reperja Loredana Zefi ka qenë emër shumë i komentuar në shtypin rozë muajt e fundit.

Fillimisht, ajo u komentua shumë për ribashkimin me Mozzik dhe udhëtimet e tyre në vende të ndryshme bashkë.

Së fundi, ajo dhe Mozzik konfirmuan se po sjellin një album të përbashkët me titull “No rich parents”.

Në imazhin e fundit, Lori shfaqet atraktive e veshur me një këmishë të kuqe dhe geta me të njëjtën ngjyrë.

Si rrallëherë, ajo theksoi linjat trupore dhe dukej në formë shumë të mirë.

Bashkë me njoftimin për albumin, Loredana dhe Mozzik publikuan edhe kopertinën e tij, ku ajo vjen gjysmë e zhveshur.

Be the first to comment on "Si rrallëherë, Loredana thekson format trupore në kostum të ngushtë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*