Shpëгthen sheггi LIVE, vëllezërit ггihen me rripa në emision / Shtanget Ardit Gjebrea (VIDEO)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konf1ikte me njëri-tjetrin dhe nuk flasin. Eduardi ka marrë një kredi prej 15 milionë Lekësh në vitin 2008 për vëllain e tij Gramozin, i cili kishte një biznes të gjësë së gjallë. Për arsye të shumta, kjo kredi nuk është paguar akoma dhe tani ka shkuar rreth 30 milionë Lekë.

Tani Eduardi i kërkon vëllai të tij Gramozit që të paguajë Lekët e kredisë sepse banka po e shqetëson atë dhe se mund t’ia marrë të gjitha pronat që ka. Në një moment në studio situata degradoi… Të dy vëllezërit hoqën rripat e pantallonave për të gjuajtur njëri-tjetrin. Edhe fjalori i tyre degradoi dhe dy vëllezërit u ofenduan me fjalë bana1e. Në moment ka hyrë stafi i emisionit që i ka ndarë nga sheггi, duke shmangur kështu çdo pasojë tjetër./tvklan/

Be the first to comment on "Shpëгthen sheггi LIVE, vëllezërit ггihen me rripa në emision / Shtanget Ardit Gjebrea (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*