Shpëгthejnë kritikat e ofendimet mes dy ish konkurentëve të Për’puthen

Ish konkurrenti i ‘Për’puthen’ Andi Artani ka folur për konkurrentët e tjerë dhe mënyrën se si dukeshin ata në syrin e tij. Ai nuk e pati problem t’u përgjigjej edhe pyetjeve më provokuese, shkruan Indeksonline.

Në pyetjen se cila është vajza me fallco ai u shpreh se Ana është femra me fallco dhe tejet dinake.

Ndërsa sa i përket famës, ai u shpreh se Jasmina kërkonte të ketë famë pasi publikonte edhe shumë story në rrjetet sociale./Indeksonline/

Be the first to comment on "Shpëгthejnë kritikat e ofendimet mes dy ish konkurentëve të Për’puthen"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*