Shokon prezantuesja e njohur shqiptare, përmend kasetën e saj me pullë të kuqe

Është njëra nga personazhet më të përfolura në mediat rozë e që njihet edhe për moskompleksitet dhe lirëshmëri në publik. Bëhet fjalë për Roza Latin, e cila çdo herë publikon fotografi prej më të çuditshmeve e që komentohet goxha shumë.

Së fundmi ka lënë gojëhapur ndjekësit me postimin e saj ku shfaqet në një video me të brendshme. Ajo se çka ka ‘shtangur’ ishte shkrimi që kishte bërë ngjitur me videon.

“Do të isha biliardere nëse do e shisja kasetën time të se*sit”, duke lënë të kuptohet se e ka një të tillë.

Prezantuesja publikoi edhe një InstaStory e cila la pa fjalë.

“Projekti i billiarderes duke u shkarkuar”, ka shkruar ajo duke lënë të kuptohet se kaseta që posedon do të publikohet së shpejti. /Insajderi.com

Be the first to comment on "Shokon prezantuesja e njohur shqiptare, përmend kasetën e saj me pullë të kuqe"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*