Shkëlqen Tea, por pse Arjan Konomi e quajti “djall”

Ka filluar sot Përputhen Reunion. Gjashtë ditë ku ish konkurentët e emisionit do të rikthehen në ekran edhe njëherë, për t’u përballur mes tyre, për të thënë atë që u ka mbetur peng e plotë surpriza tjera.

Ajo që ka shkëlqyer sot është Tea Trifoni. E veshur me një fustan blu vezullues, Tea duket shumë në formë. Aq në formë sa ja ka marrë mendjen edhe opinionistit të Përputhen, Arjan Konomi.

“Djalli vishet me blu”, i ka thënë Arjan Konomi Teas.

Fotografinë e kanë shpërndarë të dy në Instagram dhe për hir të së vërtetës, duken për mrekulli. Tea në superformë, por pse Arjani e quajti djall?/in7.tv/

Be the first to comment on "Shkëlqen Tea, por pse Arjan Konomi e quajti “djall”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*