Shikoni si reagojnë Marcelo dhe Ramos kur e kuptojnë se Valladolidi ka kaluar në epërsi kundër Atl Madridit

Shikoni si reagojnë Marcelo dhe Ramos kur e kuptojnë se Valladolidi ka kaluar në epërsi kundër Atl Madridit

Atletico Madrid shpallet kampion në javën e fundit të La Ligas kundër Valladolid.

Edhe pse nuk po ndeshen me njëra-tjetrën, të dy skuadrat vareshin nga rezultatet e njëra-tjetrës për të kuptuar se kujt do ti shkojë trofeu, shkruan Periskopi.

Sidoqoftë, titulli është në duart e Atleticos.

Dhe humbja e Atletico Madridit u duk se ishte shumë e mundur, kur Valladolidi kaloi në epërsi kundër saj në pjesën e parë.

Dhe ky lajm ngazëlleu tejmase për pak momente Realin, siç nënvizohet edhe nga reagimi i Marcelos dhe Sergio Ramosit më poshtë. /Periskopi.com/

Be the first to comment on "Shikoni si reagojnë Marcelo dhe Ramos kur e kuptojnë se Valladolidi ka kaluar në epërsi kundër Atl Madridit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*