Rrëfehet më në fund Ledjana Prenga: E dua shumë…

Ledjana e “Për’puthen” është bërë ndër emrat më të lakuar në mediat rozë. Ish protagonistja po komentohet për çdo veprim që bën në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline. Ajo kohëve të fundit është parë shpesh në Kosovë teksa ka pasur dyşhime për një romancë të re.

Por cila është e vërteta e gjithë kësaj historie? Në një intervistë për ‘Prive’ ajo u shpreh se me Kosovën ka bashkëpunimet më të mëdha.‘Në momentin që kam dal nga programi vij rregullisht, pothuajse çdo javë dhe qëndroj atje. Me Kosovën më lidh puna dhe e dua shumë Kosovën, pse jo mund të vij edhe atje’ tha ajo duket hequr dyšhimet për lidhje dashurie.

Be the first to comment on "Rrëfehet më në fund Ledjana Prenga: E dua shumë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*