Rikthehet në Shqipëri pas dy vitesh, Vesa Luma tregon se si e ka pritur vjehrra

Vesa Luma dhe i biri Liam, pas dy vitesh janë rikthyer në Shqipëri. Ata patën një udhëtim që zgjati 31 orë nga Zelanda e Re deri në Tiranë. Momente të ndryshme të këtij udhëtimi Vesa i ndau në rrjetet sociale, deri në çastin që mbërriti në shtëpi.

Dhe duke pasur një vjerrë tironse, i ka gatuar fërgesë me speca, një pjatë e cila Vesës i pëlqen dhe i ka munguar shumë, përderisa e ka ndarë me të gjithë. Me sy duket shumë e shijshme, tipike e amvisave tironse./ Living

Be the first to comment on "Rikthehet në Shqipëri pas dy vitesh, Vesa Luma tregon se si e ka pritur vjehrra"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*