FOTO – Ribashkohen Tuna dhe Patrisi?

Pajtohen Tuna dhe Patrisi? Këngëtarja Tuna Sejdi ka nisur pushimet. Ajo është në Turqi me djemtë e saj dhe jo vetëm. Bashkë me të duket se është edhe Patrisi. Të dy kanë postuar pamje të djemve në rrjetin social Instagram nga resorti i njëjtë. Për më tepër, Tuna e ka rikthyer Patrisin në “following” të dy profileve të djemve, edhe nga ai i Tianit ashtu edhe nga ai i sapohapur i Zenit. Kaq ka mjaftuar që fansat të interpretojnë një zhvillim të tillë si pajtim mes dyshes pas një periudhe të trazuar.
Be the first to comment on "FOTO – Ribashkohen Tuna dhe Patrisi?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*