Publikohet VIDEO / Prapaskenat dhe momentet nga festa e “çmendur” e përputhasve

Përfundoi edhe puntata e fundit e emisionit Për’puthen. Me momente mjaft interesante,
sidomos nga festa e para disa ditëve, ku ndodhën shumë gjëra interesante. Pamjet dhe momentet më interesante janë përmbledhur në episodin e fundit të emisionit, të cilin mund ta shikoni më poshtë.

Për’Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Be the first to comment on "Publikohet VIDEO / Prapaskenat dhe momentet nga festa e “çmendur” e përputhasve"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*