Policja më në formë shqiptare publikon foto nga pushimet (FOTO)

Ajo është padyshim, policja më e bukur dhe më tërheqëse shqiptare. Bjonde, e gjatë, bukuroshe me linja perfekte të trupit. Bëhet fjalë për Linda Aliun nga Kosova.

Linda Aliu, me fotografitë e saj nëpër rrjete sociale, ka zgjuar edhe kureshtjen e mediave të huaja. Ajo ka kohë që poston fotografi mjaft jo*shëse në llogarinë e saj Instagram. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo së fundi ka publikuar disa fotografi nga pushimet, ku shfaq linjat e saj trupore. Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike.. Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police. Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.

Be the first to comment on "Policja më në formë shqiptare publikon foto nga pushimet (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*