“Për Borën kisha bërë 10 vite buгg” – Deklarata e ish konkurentit të Për’puthen ngre rrjetin në këmbë

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina i ftuar në emisionin “Te shoqja” zbuloi shumë të reja nga jeta private. Gjatë intervistës, Atdheu u pyet se cila vajzë nga “Përputhen” i ka mbetur merak nënës së tij qe ta marrë për nuse. Ai u vendos në siklet dhe tha se nuk është një ndër konkurrentet, duke lënë të kuptohet se bëhet fjalë për Bora Zemanin, per te cilën ai ka shprehur gjithmone pelqimin pas emisionit neper Intervista, madje eshte shprehur: “Për Borën kisha bërë 10 vite buгg”.

“Është dikush po nuk mundem t’ia them emrin. Nuk është prej konkurrenteve”, u shpreh Atdheu. Gjithashtu kur u pyet nëse është në një marrëdhënie, Atdheu u shpreh se është në tentativë për tu lidhur me një vajzë nga Tirana, por akoma asgjë nuk është finalizuar.


Be the first to comment on "“Për Borën kisha bërë 10 vite buгg” – Deklarata e ish konkurentit të Për’puthen ngre rrjetin në këmbë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*