Pëгvëluese Antonela iu drejtohet fansave: Zgjidhni të preferuarën!

“Zgjidhni të preferuarën”, ka shkruar Antonela Berisha në fotografitë e fundit të shpërndara në Instagram e ku ajo mban me duar gjoksin e saj. Kjo ka bërë që shumë ndjekës të saj të mbesin me gojëhapur. Antonela po shndërrohet në njërën nga vajzat më të dashura dhe tërheqëse të ekranit shqiptar. Ish konkurentja e Për’puthen po shijon ditët e saj si moderatore në emisionin sportiv, Top Arena, përcjell in7.

Fillimisht të gjithëve, por edhe asaj i dukej çuditshëm aventura e re, por tani, pas disa javësh Antonela është përshtatur edhe më shumë në rolin e ri dhe po shkëlqen nga dita në ditë. Ajo po shndërrohet në një yll televiziv. Këtë fare lehtë mund ta vërtetoni edhe nga fotografitë që mund ti shikoni në vazhdim. Shijojini!
Be the first to comment on "Pëгvëluese Antonela iu drejtohet fansave: Zgjidhni të preferuarën!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*