Pas largimit nga “Përputhen”, Mevlani lanson këngën “Të doja”

Mevlani sapo ka publikuar këngën e re.

Mevlan Shaba pas largimit nga emisioni i dashurisë “Përputhen”, duket se do të përqendrohet në muzikë, shkruan lajmi.net.

Ai sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Të doja”, të cilin e solli të shoqëruar edhe me videoklip. Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge u kujdes Stine, i cili njëherësh ishte edhe producent, kurse videoklipi është punuar nga XL Films.

Ndryshe, Mevlani është larguar nga “Përputhen” bashkë me Ledianën, me të cilën është ende e paqartë nëse është bashkë. Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re të Mevlanit, me titull “Të doja”. /Lajmi.net/

Be the first to comment on "Pas largimit nga “Përputhen”, Mevlani lanson këngën “Të doja”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*