Pas aludimeve se është shtatzënë, Sara Malaj poston foto në bikini

Sara ka pozuar për Instagram në bikini.

Sara Malaj dhe konkurrenti tjetër Atdhe Xharravina dolën nga “Përputhen” si çift pak javë më parë.

Pas një postimi që bëri Sara në Insatgram ku u pa me Atdheun mjaft të afërt me njëri tjetrin por ishte mbishkrimi i fotografisë ai i cili morri vëmendjen.

“A do jet goce apo cun “, shkroi Sara në mbishkrimin e fotografisë dhe kjo mjaftoi që ndjekësit e tyre të fillonin aludimet se ata po presin fëmijën e tyre të parë së bashku.

Menjëherë pas kësaj fotografie, Sara solli imazhe të reja në Instagram ku u pa me barkun e sheshtë teksa pozonte mjaft seksi për kamerën.

Be the first to comment on "Pas aludimeve se është shtatzënë, Sara Malaj poston foto në bikini"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*