“Pandemia e Për’puthen”, bllokohen qytetet shqiptare për të pritur yjet e emisionit

‘Për’Puthen on tour’ është ndalur pasditen e sotme në Pogradec, ku në qendrën kulturore të qytetit do të zhvillohen audicionet për sezonin e ardhshëm. Sikurse shihet edhe nga videot pritja e pjesëtarëve, por edhe e moderatores Bora Zemani, autores Olsa Muhameti, opinionistit Arian Konomi, është madhështore.

Të rinj, por jo vetëm vrapojnë për të takuar, si dhe të bëjnë foto me personazhet e tyre të preferuar. Ditën e nesërme “Për’puthen on tour” do të jetë në qytetin e Korçës ku edhe aty do të zhvillohen audicione./TCH/

Be the first to comment on "“Pandemia e Për’puthen”, bllokohen qytetet shqiptare për të pritur yjet e emisionit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*