Pajtohen Sara dhe Atdheu? – Misioni i Arjan Konomit …

“Ka ardhur për ngushëllim”, Arjan Konomi bën bashkë Sarën dhe Atdheun pas ndarjes

Atdhe Xharavina dhe Sara Malaj, pak ditë më parë bënë të ditur për fansat se lidhja e tyre kishte marrë fund. Por duket se dyshja janë në ndarë në paqe dhe kanë ruajtur miqësinë mes njëri-tjetrit. Këtë e vërtetojnë edhe vetë ata, pasi në rrjetet sociale kanë ndarë disa video ku shohen në shoqërinë e njëri-tjetrit. Pranë tyre ndodhet dhe opinionisti Arjan Konomi, i cili nuk e besoi aspak lidhjen e tyre kur vendosën të dilnin çift nga programi. Ai u shpreh se lidhja e tyre jashtë do të zgjaste vetëm 3 javë. Nuk zgjati 3 javë, por lidhja përfundoi shumë shpejt.

Krahas videove të publikuar, ku shihet dhe Arjani me ta, Adtheu shkruan: “Ka ardh për ngushëllime.”

Be the first to comment on "Pajtohen Sara dhe Atdheu? – Misioni i Arjan Konomit …"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*