Bora Zemani shokon rrjetin, bëhet bionde (FOTO)

Bora Zemani është shndërruar padyshim në njërën nga fytyrat më të dashura të ekranit tek shqiptarët. Bukuroshja që drejton emisionin më të ndjekur televiziv “Për’puthen”, po kalon momente të bukura në karierën e saj në…
Ronaldo tek Manchester City, a mund të ndodhë?

Ditëve të fundit është raportuar në media të ndryshme që Cristiano Ronaldo dëshiron largimin nga Juventus-i. Gazetarët më të besueshëm dhe tabloidet më të mëdha raportuan që Ronaldo dhe agjenti i tij Jorge Mendes, po…