Ori Nebiaj tregon barkun, flet për “shtatzëninë” e saj

Ori Nebijaj ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit pasi është përfolur se është në pritje të ëmbël. Spekulimet nisën pas disa fotove ku moderatorja shfaqej me bark më të fryrë se zakonisht, dhe kaq mjaftoi që rrjeti të ziente për shtatzaninë e saj.


Por, moderatorja ka treguar se si qëndron e vërteta gjatë emisionit “Wake Up”, Ori ju është përgjigjur këtyre aludimeve dhe ka treguar se si është e vërteta. “Më kishin gjetur foto vetëm me të gjera të dukej sikur ka diçka aty. A mendon se duhet të çohem në këmbë?”, tha Ori.

Më pas në sfond dëgjohet një e qarë bebesh dhe Ori tregoi barkun për të vërtetuar se nuk është shtatzënë. Moderatorja është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës personale dhe nuk është përfolur asnjëherë mbi ndonjë lidhje dashurie. /abcnews.al


Be the first to comment on "Ori Nebiaj tregon barkun, flet për “shtatzëninë” e saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*