“O balosh…” – Bashkëpuntorja e Ali Ahmetit i reagon ashpër Artan Grubit

Elita Masha njëra nga bashkëpuntore e kreut të Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmetit dhe një nga gratë sipërmarrëse me suksese ndërkombëtare ka reaguar ndaj deklaratës së Zëvendëskryeministrit të parë dhe ministër për
Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi i cili gjatë vizitës së tij në komunën e Tetovës u takua me kryetaren e komunës Teuta Arifi tha se: “Tetovës i duhet Teuta Arifi sepse i ka hije Tetovës”, përcjell in7.

Masha ka reaguar me anë të një statusi në profilin e saj në facebook ku shkruan:

“Çfar Tetovës i ka hije e dimë ne Tetovarët.

S’je ti aq cub me bo ironi dhe tallje o balosh, por të trimnon “ shkëmbi “ që i ke hypur.
Dëgjom pak, shume veta e kanë pësuar këtu. Nuk do ja hedhësh as ti.

TETOVË I THONË.

Si s’na u hoq gazepi o njerëz!” , ka shkruar Masha./in7.tv/

Be the first to comment on "“O balosh…” – Bashkëpuntorja e Ali Ahmetit i reagon ashpër Artan Grubit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*