Nuk e duron vapën, Ana i nxjerr të gjitha në plazh (FOTO)

Ish-protagonistja e “Për’puthen”, Ana Kauri, ka filluar pushimet për këtë sezon. Ana është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj, shkruan GazetaBlic. Së fundi, ajo ka postuar një imazh ku shihet se nuk mund t’i pëгballojë këto temperatura të larta. Brunja s*ksi tregon bikinit e saj në një gur gjë që tregon se ajo ishte shfaqur e zhveshur në ato momente.

Ana Kauri është njëra nga bukuroshet e ish emisionit të dashurisë, Për’puthen. Ana ka një stil të veçantë dhe linja të përkryera trupore, që çdo vajzë do t’ia kishte zili. Bukuroshja e Përputhen po ndan përditë me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram, fotografi dhe video nga aktivitetet e saj të përditshme. Nê veçanti kanë bërë bujë fotot e saj nga plazhi, duke i vënë në pah linjat e trupit që e bëjnë Anën, njërën nga vajzat më tërheqëse dhe joshëse të jetës publike, përcjell in7.Be the first to comment on "Nuk e duron vapën, Ana i nxjerr të gjitha në plazh (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*