“Nuk dua të fus në shtëpi dikë që…” / Arsyeja e çuditshme se pse nuk martohet Arjani

Pse Arian Konomi s’u martua asnjëherë?

Arsyeja pse Arjan Konomi nuk u martua asnjëherë.Gazetari dhe opinionisti i shumë emisioneve televizive Arjan Konomi, më së shumti mori famën nga emisioni “Përputhen”.

Detyra e tij në këtë program ishte të jep mendimin rreth dashurisë, lidhjeve, ndarjeve e shumë tjera, ani pse vet asnjëherë nuk është martuar.

Kohe më parë Arjani kishte dhënë një deklaratë mbi martesën.

I pyetur në një nga televizionet e Shqipërisë se përse nuk është martuar asnjëherë, Arjani befasoi me përgjigje.

“Sepse nuk dua të fus në shtëpi një të panjohur që të më marrë pasurinë”, pati deklaruar Konomi.E si duket sot e atë ditë ende nuk ka ndryshuar mendje, pasi vazhdon të jetë beqar.

Be the first to comment on "“Nuk dua të fus në shtëpi dikë që…” / Arsyeja e çuditshme se pse nuk martohet Arjani"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*