Një mami si Arbenita, që shkëlqen në çdo dalje (FOTO)

Arbenita tregon trupin e tonifikuar disa muaj pas lindjes së vajzës. Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është ndër më të dashurat. Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga përditshmëria, shkruan portali arbresh.info

Arbenita sot ka ndarë një imazh e veshur me veshje sportive derisa në fokus ka venë barkun e tonifikuar. Modelja, shihet e veshur me xhinse dhe një bluzë me ngjyrë të bardhë teksa e ka kombinuar këtë dukje me atlete Nike.Kujtojmë se para disa muajsh Arbenita dhe reperi i njohur, Fero, pritën në jetë të porsalindurën. /arbresh.info/


Be the first to comment on "Një mami si Arbenita, që shkëlqen në çdo dalje (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*