Një lajm i bukur / Çka po festojnë nuset e Haradinajve?

Motrat Muçaj njihen për bukurinë e tyre. Raportet e mrekullueshme që kanë me njëra-tjetrën e shfaqin edhe përmes postimeve në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline. Sot kanë zgjedhur që përmes një imazhi të tregojnë lumturinë që kanë kur janë bashkë por edhe përmes tij të japin lajmin e ëmbël.

Duke pozuar të tria, Anita dhe Lola kanë vënë në mes motrën , Vjosën, duke i vendosur dorën në bark. Ajo qenka në pritje të ëmbël ku ky lajm duket se i ka gëzuar pa masë duke pozuar të buzëqeshura./Indeksonline/

Be the first to comment on "Një lajm i bukur / Çka po festojnë nuset e Haradinajve?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*