“Nga dushi n’Instagram” – Morena Taraku “nuk ka turp” nga fansat

Tashmë është bërë e zakonshme fotografimi para pasqyrës, në dhomën e gjumit apo brenda banjos. Me peshqir, pa peshqir, veshur apo zhveshur, “viipat” shqiptarë nuk përmbahen. Së fundmi, Morena Taraku ka publikuar fotografi që ngjall debat mes fansash. Ajo shquhet për fotografi pгovokative dhe për trupin e formësuar, prandaj edhe kohl pas kohe kënaq ndjekësit e saj me fotografi dhe video nga përditshmëria e saj, përcjell in7.

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku vazhdon të komentohet për jetën e saj. Ajo paraqitet përmes rrjeteve sociale më fotografi të ndryshme, shkruan InfoKosova. Ditën e sotme Morena ka habitur paksa. Në një fotografi të publikuar në instastory, Morena shihet se nga dushi është paraqitur në instagram.

Be the first to comment on "“Nga dushi n’Instagram” – Morena Taraku “nuk ka turp” nga fansat"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*