“Ne të Për’puthen i bëjmë gjërat me reklama”, vazhdon rrëfimi i Ledjanës

Ledjana Prenga ka marrë një vendim në lidhje me Mevlanin. Edhe pse ishin dyshe mjaftë e pëlqyer për publikun, raporti i tyre ka ndryshuar që nga dalja nga programi, shkruan Indeksonline.

Në një intervistë për ‘Glamour Zone’ ajo tha se Mevlani nuk ka bërë asgjë për të, dhe se nuk do të dëshironte të ishte me të.

“Nuk më pëlqen fakti që ai i përmend të gjitha ato që bën sepse ne e dimë shumë mirë se ne të ‘Për’puthen’ i bëjmë gjërat me reklama. Çfarë ka bërë ai për mua?” shpreh ajo./Indeksonline/

Be the first to comment on "“Ne të Për’puthen i bëjmë gjërat me reklama”, vazhdon rrëfimi i Ledjanës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*