Në pushime me Patrisin dhe djemtë, Tuna publikon foton e ëmbël

Në pushime me Patrisin dhe djemtë, Tuna publikon foton e ëmbël. Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, më 9 maj është bërë nënë për herë të dytë.Ajo solli në jetë djalin e dytë i cili quhet Zen. Ani pse shtatzëninë e mbajti sekrete, Tuna tash pas lindjes ka zbuluar prapaskenat e shatzënisë së saj, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë, Tuna së bashku me Patrisin dhe djemtë po i kalojnë pushimet bashkë.E këngëtarja nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit momentin më të veçantë me djemtë e saj./ORAinfo/

Be the first to comment on "Në pushime me Patrisin dhe djemtë, Tuna publikon foton e ëmbël"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*