Në ditëlindjen e Olsës munguan dy ish konkurentë të Përputhen / Mësoni arsyen e çuditshme

Ne që mendonim se Andi ishte vetëm si protagonist në videoklipin e dytë së këngës “Leje” të Melisës, doli që nuk është e vërtete, ku në publikimin e saj konfirmuan se janë në lidhje dashurie duke dhënë një puthje pasionante, shkruan Insajderi.

Qifti së fundmi ishin në një intervistë për “Prive” të cilët rrëfyen shumë nga historia e tyre.

Dyshja zbuluan përse nuk u panë në festen e përmbylljes së sezonit të dytë të “Për’puthen” si dhe as në puntatat e javës së fundit.

Sipas Andi “’Për’puthen’ e kanë bërë njerëzit, që do të thotë se për çdo vendim apo për çdo gjë që është bërë aty brenda, kanë qenë njerëzit në mënyrë indirekte që vendosnin çfarë duhej bërë dhe për këtë arsye kanë ndodhur shumë gjëra që kanë dalë të paparashikuara dhe gjëra që nuk duheshin bërë”.

“Unë, kurrsesi nuk kam pasur asgjë me atë person, asnjë puthje në faqe nuk e kemi shkëmbyer sepse ka qenë loja e atillë, të dalim”, deklaroi ai.

Derisa Melisa tregoi se kanë qenë të ftuar nga dikush brenda emisionit por që dyshja e ka refuzuar ftesën.

“Unë të paktën nuk lëpij dot aty ku kam pështyrë. Eksperiencë e bukur, me gjithë ato kleçkat e veta, por gjithsesi”, shtoi këngëtarja./Insajderi.com

Be the first to comment on "Në ditëlindjen e Olsës munguan dy ish konkurentë të Përputhen / Mësoni arsyen e çuditshme"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*