Ndizet rrjeti nga fotot +18 të Dafina Zeqirit

TURQI- Këngëtarja DafinA Zeqiri dhe Dj Geek janë ndër çiftet që nuk i kursejnë fotot apo videot në rrjete sociale. Së fundmi, Dafina ka publikuar në Instastori foto në momente iпtime me Dj Geek. Çifti shfaqen në shtrat, ndërkohë që Dj Geek është mbështetur në të pasmet e këngëtares, ku dhe e puth. Dyshja së fundmi po qëndron në Turqi duke shijuar lidhjen e tyre të dashurisë në qetësi, shkruan dosja.al.

Ndryshe, Dafina Zeqiri gjatë ditës së kaluar u bë seпzacion mediatik pas një fotografie që linte dyshime se mund të ishte shtatzënë. Ajo publikoi një foto me barkun e rrumbullakosur, ndërsa mbi të kishte bërë një pyetje për ndjekësit. Foshnjë apo ushqim i tepruar? Kjo ishte pyetja që Dafina Zeqiri ua drejtoi fansave. Dhe kaq kishte mjaftuar që lajmi të marrë dhenë.


Be the first to comment on "Ndizet rrjeti nga fotot +18 të Dafina Zeqirit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*