“Mund të jesh duke vdekur para këmbëve të mia, por nuk do ta lajmëroj ambulancën” – Shokon Jasmina Kadriu

Një deklaratë shokuese e Jasmina Kadriut është komentuar sot në rrjet. Në fakt ka qënë e nxjerrë jashtë konteksti, por ama sërish ka bërë bujë. Në komunikimet me ndjekësit, Jasmina e Për’puthen ndan shpesh detaje nga jeta e saj private. Njëjtë ka vepruar edhe sot, me pyetje e pêrgjigje në InstaStory.

E derisa ka shpjeguar anët e saj të forta dhe të dobëta si karakter, Jasmina ka dhënë një detaj interesant. Si anë të dobët të saj, Jasmina e llogarit se tregohet e kujdesshme shumë dhe shumë para kohe. Ndërsa si anë të fortë, ajo tregon se në momentin që nuk i bëhet vonë, mund të shkojë aq larg sa edhe nëse dikujt i duhet ndihma e shpejtë, nuk do ta kishte thërritur.

“Forca ime? Sapo më në fund të kem ndaluar së kujdesuri, ti mund të jesh duke vdekur para meje, por unë nuk do ta lajmëroja ndihmën e ambulancën”, ka shkruar Jasmina Kadriu, përcjell in7.

Po ju si mendoni? A e ka me gjithë mend Jasmina apo e ka eksazgjeruar me detaje të panevojshme!?

Be the first to comment on "“Mund të jesh duke vdekur para këmbëve të mia, por nuk do ta lajmëroj ambulancën” – Shokon Jasmina Kadriu"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*