Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira të pakta dhe me diell.

Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri 11 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 17 deri 26 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe stabil, me temperatura deri 30 gradë celcius.

Be the first to comment on "Moti sot në Maqedoninë e Veriut"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*